moje własne logo
Nie wypada, aby szewc bez butów chodził. Własne logo stworzyłam sama. Z jednej strony miało być to logo dla fotografa, z drugiej miało się jednoznacznie kojarzyć ze mną. Dla wielu osób fakt, że z wykształcenia jestem operatorem elektrowni jądrowych, to taki mój znak rozpoznawczy, dlatego ostatecznie połączyłam aparat z atomem.
Wizytówki
Głęboki zosiosamosizm i poczucie posiadania wizji sprawiły, że swoje wizytówki zaprojektowałam sama.
Logo serii wydawniczej Ścieżki Wyobraźni
Ścieżki Wyobraźni to seria antologii wydawanych przez Śląski Klub Fantastyki, do którego należę. Wymogi względem loga wymagały, aby:
- dało się ono umieścić na grzbiecie książek i pozostało czytelne,
- odnosiło się do nazwy serii.
Niby proste, ale nie obyło się bez kilku iteracji, ale ostatecznie to poniższą można zobaczyć na książkach.
Kalendarz ge women's network Wrocław – 2019
To było ciekawe wyzwanie.
Grupa określiła temat przewodni kalendarza – pokazanie kobiet pracujących we wrocławskim oddziale firmy, zarówno tych z biur jak i z produkcji. Także odgórne było założenie, że na fotografiach nie będzie widać całych twarzy fotografowanych kobiet. Reszta – zależała ode mnie. Stworzenie zarówno fotografii, jak i wyglądu poszczególnych stron – było moim zadaniem.
Format: A3
Zakres: zdjęcia, projekt stron

Kalendarz ge women's network Wrocław – 2020
Niby szlak już był przetarty, ale inna forma kalendarza - trójdzielny - oraz bardzo krótki czas realizacji i szara jesień za oknami sprawiły, że zadanie ponownie okazało się ciekawym wyzwaniem, wymagającym ode mnie dostosowania się do zastanych warunków i oczekiwań. 
Kalendarz na rok 2020 miał interpretować zagadnienie Work-Life Balance, na fotografiach ponownie miały znaleźć się kobiety pracujące we wrocławskim oddziale korporacji. ​​​​​​​
Format: kalendarz trójdzielny
Zakres: fotografie i projekt karty nagłówkowe do kalendarza trójdzielnego

Kalendarz 2020
I w końcu przyszła pora na mój własny Kalendarz. Mały pamiątkowy projekt dla mnie i znajomych.
Hop, na górę! ↑