TKt48-18 Pociąg specjalny Wyżykowski

TKt48-18 – Pociąg Specjalny Wyżykowski do Lubina


TKt48-18 po raz drugi obfocona. Po Ekspresie Polarnym do Kłodzka przyszła pora na pociąg specjalny Wyżykowski  i mniej dramatyczną trasę do Lubina. Bo powiedzmy to sobie szczerze, co góry to góry. Pola, choć mają swój urok, to jednak na zdjęciach tak ciekawie nie wychodzą, skład rzadziej skręca i w ogóle. Ale i bez tego było co focić.

Głównie dlatego, że Wyżykowski na swojej trasie przejeżdża przez lasy i jak pociąg tam zwolni, wiatr zawieje z odpowiedniej strony, to pięknie widać promienie słoneczne przebijające się przez drzewa.

Zaczynam się chyba nieco uzależniać od focenia Tekatki. Zaczęło się niewinnie, a teraz ilekroć obrabiam fotki, to już myślę, że oho, tu mogłam nieco inaczej skadrować, trzeba to będzie zrobić kolejnym razem, bo przecież będzie kolejny raz i nie ma mowy, że nie. Trasę do Jaworzyny Śląskiej zaczynam już znać na pamięć :3

 

Zainteresowanych przejazdami TKt48-18 odsyłam na stronę Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku.

 

 

Marša

Rocznik osiemdziesiąty piąty, energetyk z wykształcenia, fotograf i autorka opowiadań z zamiłowania. Koszmarna estetka, czepliwiec niecierpiący upałów. Lubi góry, woli morze, zwłaszcza na morze niż nad morze.

You may also like

To jest Mendi

Mendi nie prowadzi tego bloga, za to potrafi bardzo głośno chrapać. Mendi nie jest pod wrażeniem tego co robi autorka bloga, więc obserwuje ją z kanapy. ;)

Pogłaszcz Kliknij Mendę jak chcesz pooglądać więcej mojego fotospamu na facebooku :D

Z sympatią do:

O mnie (TL;DR)

Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Soren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

W komitywie z: