Bałtyk nasz rodzimy – szum morza


Zwykle z wyjazdów wrzucam zdjęcia i z wrześniowego pobytu w Jastrzębiej Górze też będą zdjęcia, ale jeszcze nie dziś. Nie dziś, bo pogoda, bo przygotowania do kolejnego wyjazdu, bo jak to ja, dwie trzecie roku na rzyci siedzę i nagle na jesieni zaczynam się włóczyć (bo pogoda bardziej me gusta ;)). Dziś dzielę się czymś zupełnie innym. Nie dumanką o miejscu, nie fotkami. Nope! Dziś mam dla was szum morza i to nie byle jakiego morza, a naszego Bałtyku! :)

Żeby posłuchać chlupotu fal można sobie włączyć choćby Noisli, albo odpalić muzykę relaksacyjną na YouTube lub Spoti. I tak coś tam pochlupocze. Może to Atlantyk, może Środziemne, a może morze Północne. Kto to tam to wie? A ja mam Bałtyk nagrany w Jastrzębiej Górze wieczorową porą, gdy popijałam piwo z plastikowego kubeczka i robiłam zdjęcia nieba, stojąc jakiś metr od podchodzących pod nogi fal.

To nie jest nagranie w nie wiadomo jakiej jakości. Nie ukrywam nagrywałam dyktafonem Samsunga Galaxy S6 i głównie dla siebie, żeby zabrać ten szum morza, czy raczej chlupot, ze sobą do Wrocławia. A potem naszło mnie, że może nie tylko ja chciałabym go posłuchać. Może nie tylko ja mam tak zryty słuch, że nagranie z dyktafonu będzie wystarczająco dobra, aby się przy nim wyciszyć? :)

A skoro tak, to się dzielę. Niech się dobrze słucha. ^_^

 

 

Tagi: ,
Marša

Rocznik osiemdziesiąty piąty, energetyk z wykształcenia, fotograf i autorka opowiadań z zamiłowania. Koszmarna estetka, czepliwiec niecierpiący upałów. Lubi góry, woli morze, zwłaszcza na morze niż nad morze.

You may also like

  • Mnie się podoba. Ja uwielbiam chodzić nad morze, kiedy jest już po zmroku :D

To jest Mendi

Mendi nie prowadzi tego bloga, za to potrafi bardzo głośno chrapać. Mendi nie jest pod wrażeniem tego co robi autorka bloga, więc obserwuje ją z kanapy. ;)

Pogłaszcz Kliknij Mendę jak chcesz pooglądać więcej mojego fotospamu na facebooku :D

Z sympatią do:

O mnie (TL;DR)

Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Soren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

W komitywie z: