Share Week 2016, czyli dzielmy się!


Wczoraj ganiałam po lesie zbierając śmieci, dziś podzielę się z wami trzema blogami, na które bardzo lubię zaglądać, a to w ramach piątej edycji Share Week. O co dokładnie chodzi w Share Week można przeczytać na blogu organizatora akcji – Andrzeja Tucholskiego.

Bartosz Adamiak

share week 2016 bartosz adamiak

Bartek pisze o rzeczach, które mnie interesują, czyli o pisaniu i wydawaniu głównie – to już jeden powód do zaglądania tam. Drugi, to fakt, że mam z tymi jego wpisami love-hejtową relację, bo czasami dosłownie jakby mi z głowy myśli wyciągał, a czasami zupełnie się nie zgadzam. I to jest świetne, bo daje mi często dużo do myślenia, wymusza ułożenie sobie moich chaotycznych opinii na zadany temat tak, abym mogła je wyrazić na przykład w komentarzu. A to czasami nie jest takie proste.

Smiley Project

share week 2016 smiley project

Lubię scenki z życia wzięte, a to właśnie one stanowią materiał do komiksów prezentowanych przez Milenę. Mniej lub bardziej wyrwane z kontekstu, praktycznie zawsze zabawne są taką chwilą szczerzenia się do monitora, za którą każdorazowo jestem wdzięczna.

Fakt, że czasami znajduję tam siebie też jest ciekawy (i przerażający :P).

Lektura Obowiązkowa

share week 2016 lektura obowiązkowa

Szalenie poszerzający moje horyzonty blog, bo bardzo dobrze mi się go czyta i nieważne o czym dokładnie jest artykuł. Dzięki dowiaduję się rzeczy, których normalnie nawet nie szukałabym w głębinach internetu.

Marša

Rocznik osiemdziesiąty piąty, energetyk z wykształcenia, fotograf i autorka opowiadań z zamiłowania. Koszmarna estetka, czepliwiec niecierpiący upałów. Lubi góry, woli morze, zwłaszcza na morze niż nad morze.

You may also like

  • Hie Hie :D I będziesz znowu! :D

    • Jak tak dalej pójdzie to dostaniesz się na listę wschodzących sław blogosfery ^^

    • Mam się bać? :P

  • Ha! :D Lekturę obowiązkową też bardzo lubię :D No i blog Mileny to też moje jedne z ulubionych miejsc w sieci :D

  • Trafiłam do Ciebie właśnie z rekomendacji Smiley P., która rozbraja mnie każdym kolejnym rysunkiem :D

    • No to zważywszy na niektóre moje wystąpienia w nich powinnam zacząć się zastanawiać czy już mam etykietkę czy nie ;) Ale faaaajnie, że zajrzałaś i mam cichutką nadzieję, że będziesz zaglądała częściej :D Tymczasem miłego popołudnia! :D

To jest Mendi

Mendi nie prowadzi tego bloga, za to potrafi bardzo głośno chrapać. Mendi nie jest pod wrażeniem tego co robi autorka bloga, więc obserwuje ją z kanapy. ;)

Pogłaszcz Kliknij Mendę jak chcesz pooglądać więcej mojego fotospamu na facebooku :D

Z sympatią do:

O mnie (TL;DR)

Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Soren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

W komitywie z: