Czwartkowe Nie Piszę

Czwartkowe Nie Piszę °22


Garść linków na czwartkowy poranek.

Analizy dowodzą, że mężczyźni szybciej niż kobiety rezygnują z książki, jeśli im się nie spodoba

Wpis z amerykańskiego podwórka, ale myślę, że jak najbardziej da się wiele z tego przenieść na nasze podwórko – Ten Tips on How to Pitch Your Book to Review Bloggers and Not Get Ignored

A zanim będziemy prosić o recenzje, to o tym: Dlaczego Wydawca nie chce wydać Twojej książki?

​Na wenę i refleksję: Nigeria w obiektywie Glenny Gordon.

 

Do zobaczenia za tydzień i miłego dnia :)

 


 

Czwartkowe Nie Piszę to cotygodniowe zestawienie linków do ciekawych i/lub inspirujących materiałów bardziej niż mniej związanych z pisaniem, choć niekiedy różnie bywa, bo jak znajdę coś, czym koniecznie chcę się z Wami podzielić, to naciągnę zasady tak, aby pasowało. Mogę :3 Generalnie CNP to taki pretekst, żeby w czwartek przez jakiś czas nie pisać (ani nie robić innych ponoć pożytecznych rzeczy), a o pisaniu czytać lub słuchać (bo czasami linkuję podcasty). Ot tak dla odmiany.


W poprzednich odcinkach

Marša

Rocznik osiemdziesiąty piąty, energetyk z wykształcenia, fotograf i autorka opowiadań z zamiłowania. Koszmarna estetka, czepliwiec niecierpiący upałów. Lubi góry, woli morze, zwłaszcza na morze niż nad morze.

You may also like

  • Ostatnio mam bardzo napięty harmonogram i niestety większość książek, które czytam to książki związane z pracą… dlatego postanowiłam codziennie wieczorem przed snem przeczytać chociaż kilka kartek „normalnej” książki ;) – pozdrawiam :)

To jest Mendi

Mendi nie prowadzi tego bloga, za to potrafi bardzo głośno chrapać. Mendi nie jest pod wrażeniem tego co robi autorka bloga, więc obserwuje ją z kanapy. ;)

Pogłaszcz Kliknij Mendę jak chcesz pooglądać więcej mojego fotospamu na facebooku :D

Z sympatią do:

O mnie (TL;DR)

Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Soren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

W komitywie z: