Czwartkowe Nie Piszę #4


Czwartkowe Nie Piszę – cotygodniowe zestawienie linków do ciekawych i/lub inspirujących materiałów bardziej niż mniej związanych z pisaniem, innymi słowy pretekst, żeby w czwartek przez jakiś czas nie pisać, a o pisaniu czytać lub słuchać.

Poeci umierają dla sławy @Krzysztof Syrek (na Medium)
O poezji, poetach i współczesnym świecie, w którym niby wiemy o co z tą poezją chodzi i jakiś współczesnych poetów kojarzymy, ale szczerze mówiąc, to nie za bardzo funkcjonują oni w naszej świadomości.

Taka sytuacja @Smiley Project
Komiks z życia wzięty o tym, jak ludzie patrzą, gdy się człowiek zagłębi w lekturze, czekając na obiad w restauracji. Niektóre reakcje podobne do tych, gdy zamiast książki wyciągnie się notes i zacznie pisać. :)

Odgrzewany kotlet, czyli o drugiej perspektywie @Ludzka Sokowirówka
Słyszeliście o tym, że ma się pojawić „Zmierzch”, w którm autorka zamieni płcie bohaterów? W sumie to nie takie znowu zaskakujące, skoro pierw miały być „ZMierzch” z perspektywy Edwarda, który do skutku nie doszedł, za to „50 twarzy…” w wykonaniu Greya już wylądowało na półkach. Linkowany tekst ma już kilka miesięcy, ale pasuje jak ulał, bo traktuje właśnie o takim odgrzewaniu kotletów.

 

A na wenę:

Marek Okon i jego piękne grafiki (tu jeszcze konto na Deviancie) :)

Istnieją księgarnie, gdzie urban fantasy ma swoje półki :) #stockholm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika marša laasik (@marszowickie)

 

 

Miłego przeglądania linków i do zobaczenia za tydzień! :)

Marša

Rocznik osiemdziesiąty piąty, energetyk z wykształcenia, fotograf i autorka opowiadań z zamiłowania. Koszmarna estetka, czepliwiec niecierpiący upałów. Lubi góry, woli morze, zwłaszcza na morze niż nad morze.

You may also like

To jest Mendi

Mendi nie prowadzi tego bloga, za to potrafi bardzo głośno chrapać. Mendi nie jest pod wrażeniem tego co robi autorka bloga, więc obserwuje ją z kanapy. ;)

Pogłaszcz Kliknij Mendę jak chcesz pooglądać więcej mojego fotospamu na facebooku :D

Z sympatią do:

O mnie (TL;DR)

Marša: właśnie mnie naszło, że mam świat pełen singli
Soren: tak to jest jak za pisanie się bierze stary kawaler xD bo na starą pannę to się nie zachowujesz

W komitywie z: